Kalender

Nuus

Landloop

2018

Liga 5:  Midstream College

Junior seuns:  ( 202 deelnemers)

0/14

Xander Bronkhorst:   27e Plek

John Ford:  60e Plek

Nathan Grobler:  87e Plek

 

0/15

Zandré Blignaut:  70e Plek

 

Senior seuns:  ( 240 deelnemers)

0/16

Coenie Kruger:  36e Plek

Rico Nel:  41e Plek

Collin Combrink:  37e Plek

Renato Snyman:   77e Plek

 

0/18

Wiaan Viljoen:  51e Plek

Ian Du Plessis:  50e Plek

 

Junior Dogters:   ( 206 deelnemers)

0/14

Chane Flavell:  56e Plek

Marcolane Kirsch:  65e Plek

 

0/15

Saentone Louw:  32e Plek

Abigaile Grobler:  41e Plek

 

Senior Dogters:  ( deelnemers)

0/16:

Chadonny Duvenage  :36e Plek

Natasha Sikisi:  44e Plek

Carla Bronkhorst:  64e Plek 

Precious Sibande:  82e Plek

 

0/17

Kaylee Jordaan:  11e Plek

Megan Kilfoil:  35e Plek

 

0/18

Steffeny Visser:  21e Plek

 

Landloop:  Liga 6:  Sutherland High School

Junior seuns:  ( 221 deelnemers)

 

0/15

Zandré Blignaut:  74e Plek

Corné Kruger:  77e Plek

 

Senior seuns:  ( 223 deelnemers)

0/16

Coenie Kruger: 22e Plek

Renato Snyman:   68e Plek

 

0/18

Wiaan Viljoen:  39e Plek

Ian Du Plessis:   43Plek

 

Junior Dogters:   (223 deelnemers)

 

0/14

Chane Flavell:  58e Plek

Marcolane Kirsch:  60e Plek

 

0/15

Joelien Greyling:  45e Plek

 

Senior Dogters:  ( 207 deelnemers)

 

0/16:

Natasha Sikisi:  41e Plek

 

0/17

Kaylee Jordaan:  8e Plek

 

0/18

Steffeny Visser:  18e Plek

 

Liga 1:  Hoërskool  Zwartkop

Junior seuns:  (187 deelnemers)

0/14

Xander Bronkhorst:   29e Plek

Nathan Grobler:  86e Plek

 

0/15

Zandré Blignaut:  53e Plek

Corné Kruger:  61e Plek

 

Senior seuns:  (200 deelnemers)

 

0/16

Coenie Kruger:  20e Plek

Willie van Rooyen:  21e Plek

Collin Combrink:  48e Plek

Renato Snyman:   55e Plek

 

0/18

Wiaan Viljoen:  36e Plek

Ian Du Plessis:  52e Plek

 

Junior Dogters:   (173 deelnemers)

 

0/14

Abigaile Grobler:  41e Plek

Joelien Greyling:  46e Plek

Marcolane Kirsch:  60e Plek

 

 

Senior Dogters:  (194 deelnemers)

 

0/16:

Chadonny Duvenage  :22e Plek

Carla Bronkhorst:  46e Plek 

Natasha Sikisi:  53e Plek

 

0/17

Kaylee Jordaan:  12e Plek

Megan Kilfoil:  33e Plek

 

0/18

Steffeny Visser:  24e Plek

 

__________________________________________________________________________________

 

Landloop:  Liga 2:  Aflosbyeenkoms:  Hoërskool  Montana

Beide junior meisies en junior seuns aflosspanne  eindig  17e uit 24 skole.

 

Senior seuns eindig 18 uit 27 skole

Senior meissies eindig 11e uit 27 skole

Landloop:  Liga 3:  Hoërskool  Uitsig

Junior seuns:  (187 deelnemers)

 

0/14

Xander Bronkhorst:   17e Plek

Nathan Grobler:  89e Plek

 

0/15

Zandré Blignaut:  59e Plek

Corné Kruger:  65e Plek

 

Senior seuns:  (200 deelnemers)

 

0/16

Coenie Kruger:  22e Plek

Collin Combrink:  54e Plek

Renato Snyman:   80e Plek

 

0/18

Wiaan Viljoen:  41e Plek

Ian Du Plessis:  49e Plek

 

Junior Dogters:   (173 deelnemers)

 

0/14

Joelien Greyling:  51e Plek

Chane Flavell:  61e Plek

Marcolane Kirsch:  76e Plek

 

0/15

Saentone Louw:  31e Plek

Abigaile Grobler:  47e Plek

 

Senior Dogters:  (194 deelnemers)

 

0/16:

Chadonny Duvenage  :33e Plek

Carla Bronkhorst:  45e Plek 

Natasha Sikisi:  55e Plek

Danel Potgieter:  84e Plek

Precious Sibande:  85e Plek

 

0/17

Kaylee Jordaan:  12e Plek

Megan Kilfoil:  31e Plek

 

0/18

Steffeny Visser:  25e Plek

 

 

 

 

2017

Suid-Afrikaanse Kampioenskappe:  Potchefstroom

0/19 Seuns

Tiaan Bekker:  :  47e Plek

0/15 Seuns

Dylyn McMaster:  37e Plek

Willie van Rooyen:  57e Plek

 

0/16 Meisies: 

Kaylee Jordaan:  14e Plek

Kaylee wen as deel van die Gauteng-Noord span die goue medalje in die span kompetisie

 

Landloopliga 4:  Hoërskool Uitsig

Die seunsspan eindig 14e in 2017 se Liga, met Midstream College 15e en Overkruin in die 16e Plek.

Junior seuns

Coenie Kruger:    29e Plek

Rico Nel:   34e Plek

 

Senior seuns eindig 17e (Overkruin 18e)

Tiaan Bekker:  8e Plek

Andrew Mtsweni:  20e Plek

Wiaan Viljoen:  49e Plek

Jaque Heyneke:  65e Plek

Wessel Trollip:  71e Plek

Ian du Plessis: 76ePlek

 

Meisiesspan eindig 16e  (Sutherland 14e, Girls’High 15e)

 Junior meisies eindig 15e

Senior meisies eindig in die 16e Plek

Carla Smith:  21e Plek

Carla Bronkhorst:  31e Plek

Alexa Farrell:  46e Plek

 

Landloopliga 3:  Boys’ High

Die seunsspan eindig 15e in Liga 3, met Midstream College 14e en Overkruin in die 16e Plek.

Junior seuns

Willie van Rooyen:   30e Plek

Rico Nel:   34e Plek

Coenie Kruger:    47e Plek

 

Senior seuns eindig 17e (Overkruin 18e)

Tiaan Bekker:  7e Plek

Luanre van Niekerk:  33e Plek

Markus Nortje:  46e Plek

Wiaan Viljoen:  65e Plek

 

Meisiesspan eindig 16e  (Eldoraigne 14e, Girls’High 15e)

 Junior meisies eindig 14e (Eldoraigne 15e, Sutherland 16e)

Carla Smith:  22e Plek

Izelle Ehlers:  23e Plek

Alexa Farrell:  44e Plek

Carla Bronkhorst:  50e Plek

Abigail Grobler:   67e Plek

 

Senior meisies eindig in die 16e Plek

Burni Lottering:  48e Plek

 

Megan Kilfoil:  55e Plek

 

Landloopliga 2:  Prestige College

Die seunsspan eindig 14e in Liga 2, met Midstream College 15e en Overkruin in die 16e Plek.

Junior seuns eindig 8e (Affies 9e, Montana 10e)

Dylan McMaster:  9e Plek

Willie van Rooyen:   16e Plek

Coenie Kruger:    28e Plek

Rico Nel:   39e Plek

 

Senior seuns eindig 17e (Overkruin 18e)

Tiaan Bekker:  9e Plek

Markus Nortje:  29e Plek

Luanre van Niekerk:  52e Plek

Wiaan Viljoen:  65e Plek

Jaco Bezuidenhout:  75e Plek

Morne van Vliet:  81e Plek

Ian du Plessis:  90e Plek

Wessel Trollip:  96e Plek

Jaque Heyneke:  97e Plek

 

Meisiesspan eindig 16e  (Eldoraigne 15e, Girls’High 14e)

 Junior meisies eindig 12e (Akasia 13e, Eldoraigne 14e)

Carla Smith:  25e Plek

Izelle Ehlers:  27e Plek

Saentone Louw:  28e Plek

Alexa Farrell:  31e Plek

Carla Bronkhorst:  52e Plek

Abigail Grobler:   69e Plek

 

Senior meisies eindig in die 16e Plek

Kaylee Jordaan:  13e Plek

Burni Lottering:  61e Plek

Megan Kilfoil:  70e Plek

 

Landloopliga 1:  Eldoraigne

Die seunsspan eindig 13e in Liga 1, met Menlopark in die 14e Plek en Midstream College 15e.

Junior seuns eindig 7e (Waterkloof 8e, Montana 9e)

Dylan McMaster:  10e Plek

Willie van Rooyen:   17e Plek

Coenie Kruger:    23e Plek

Rico Nel:   37e Plek

 

Senior seuns eindig 15e (Menlopark 16e, Overkruin 17e)

Tiaan Bekker:  10e Plek

Markus Nortje:  39e Plek

Luanre van Niekerk:  42e Plek

Wiaan Viljoen:  63e Plek

Jaco Bezuidenhout:  76e Plek

Wessel Trollip:  95e Plek

Ian du Plessis:  96e Plek

 

Meisiesspan eindig 16e  (Girls’ High 15e, Sutherland 14e)

 Junior meisies eindig 11e (Oos-Moot 12e, Akasia 13e)

Carla Smith:  29e Plek

Izelle Ehlers:  30e Plek

Saentone Louw:  31e Plek

Alexa Farrell:  32e Plek

Carla Bronkhorst:  60e Plek

Abigail Grobler:   79e Plek

 

Senior meisies eindig in die 16e Plek.

Kaylee Jordaan:  17e Plek

Burni Lottering:  71e Plek

 

Megan Kilfoil:  79e Plek

 

Landloopliga 4: Willowridge:   10 Augustus

 

Die seunsspan handhaaf hul 14e plek.

Senior seuns eindig 11e , Junior Seuns: 14e Plek

 

DDie dogtersspan eindig die Liga in die 8e plek bo Centurion (9e), Midstream (10e),  en Eldoraigne (11e).

Junior Meisies 8e, Senior Meisies:  9e

 

Atlete behaal die volgende individuele plekke:

0/14 Seuns

Dylan McMaster 7e Plek

Marco Stoop 17e Plek

Rico Nel 31e Plek

 

0/15  Seuns

Jaco Bezuidenhout 74e Plek

 

0/16  Seuns

Markus Nortje  30e Plek

Luanré van Niekerk  41e Plek

 

0/17  Seuns

Tiaan Bekker 9e Plek

Andrew Mtsweni  28e Plek

Justin van Wyk  32e Plek

Jaco Nagel 55e Plek

 

0/14 Dogters

Carla Smith  13e Plek

Carla Bronkhorst  25e Plek

 

0/15 Dogters

Kaylee Jordaan  14e Plek

Kristin Smith 20e Plek

Burni Lottering  33e Plek

Megan Kilfoil  59e Plek

 

0/16 Dogters

Steffeny Visser  13e Plek

 

0/17 Dogters

Jessica Smit  15e Plek

Melany Ludik 55e Plek

 

0/18 Dogters

Elizma Swanepoel  4e Plek

Angelika Whitcutt  34e Plek

Monja Nortje  45e Plek

Mégan Farrell  46e Plek

Jemima Coetzee 47e Plek

0/19 Dogters

Kayla McMaster   5e Plek

 

14 Atlete van Pretoria-Noord verteenwoordig Gauteng-Noord by die interprovinsiale byeenkoms gedurende Junie.  7 Atlete word verkies om Gauteng-Noord te verteenwoordig by die Suid-Afrikaanse Landloopkampioenskappe.

Landloopliga 3: Boys’High Dinsdag 1 Augustus

 

  Die seunsspan handhaaf hul 14e plek.

 Senior seuns eindig 12e , Junior Seuns: 11e Plek

 

Die dogtersspan eindig weer 8e bo Centurion (9e), Midstream (10e),  en Eldoraigne (11e).

Junior Meisies 6e, Senior Meisies:  10e

 

Atlete behaal die volgende individuele plekke:

0/14 Seuns

Dylan McMaster 5e Plek

Marco Stoop 14e Plek

Rico Nel 45e Plek

 

0/15  Seuns

Hendrik Badenhorst 57e Plek

 

0/16  Seuns

Markus Nortje  35e Plek

Luanré van Niekerk  56e Plek

 

0/17  Seuns

Tiaan Bekker 6e Plek

Andrew Mtsweni  26e Plek

Justin van Wyk  44e Plek

Jaco Nagel 58e Plek

 

0/14 Dogters

Izelle Ehlers  8e Plek

Carla Smith  17e Plek

Carla Bronkhorst  33e Plek

 

0/15 Dogters

Kaylee Jordaan  10e Plek

Kristin Smith 30e Plek

Burni Lottering  43e Plek

Megan Kilfoil  73e Plek

 

0/16 Dogters

Steffeny Visser  18e Plek

 

0/17 Dogters

Jessica Smit  16e Plek

Melany Ludik 53e Plek

 

0/18 Dogters

Elizma Swanepoel  8e Plek

Angelika Whitcutt  29e Plek

Monja Nortje  49e Plek

Mégan Farrell  50e Plek

Jemima Coetzee 60e Plek

0/19 Dogters

Kayla McMaster   5e Plek

 

 

Tydens die 2e Landloopliga gedurende die afgelope week vaar Pretoria-Noord weereens baie goed.  Die seunsspan skuif op van die 16e plek na die 14e plek met die Senior seuns wat hul 11e plek van Liga 1 handhaaf.

Die dogtersspan skitter weer met ‘n 8e plek bo Centurion (9e), Midstream (10e),  en Eldoraigne (11e).

 

Atlete behaal die volgende individuele plekke:

0/14 Seuns

Dylan McMaster 6e Plek

Marco Stoop 21e Plek

Rico Nel 60e Plek

Timothy Pieterse 87e Plek

 

0/15  Seuns

Jaco Bezuidenhout  82e Plek

 

0/16  Seuns

Markus Nortje  29e Plek

Luanré van Niekerk  41e Plek

 

0/17  Seuns

Tiaan Bekker 11e Plek

Andrew Mtsweni  25e Plek

Justin van Wyk  30e Plek

Jaco Nagel 59e Plek

 

0/14 Dogters

Izelle Ehlers  7e Plek

Carla Smith  26e Plek

Carla Bronkhorst  29e Plek

 

0/15 Dogters

Kaylee Jordaan  14e Plek

Burni Lottering  22e Plek

Kristin Smith 32e Plek

Megan Kilfoil  87e Plek

 

0/16 Dogters

Steffeny Visser  21e Plek

Alicia Cochrane 39e Plek

 

0/17 Dogters

Jessica Smit  20e Plek

Melany Ludik 46e Plek

 

0/18 Dogters

Elizma Swanepoel  8e Plek

Angelika Whitcutt  27e Plek

Monja Nortje  50e Plek

Mégan Farrell  51e Plek

Jemima Coetzee 54e Plek

 

0/19 Dogters

Kayla McMaster 4e Plek

 

 

Landloopliga 1: Midstream College:   20 Julie

 

Die seunsspan eindig 16e met die Senior seuns wat goed presteer met ‘n 11e plek.

Die dogters staan uit deurdat hulle in die algehele 7e plek eindig tussen vername skole soos Waterkloof (6e), Centurion (8e), Menlopark (9e) en Eldoraigne (10e)

Veral die Junior dogters met hul 6e Plek het uitstekend presteer.

Atlete behaal die volgende individuele plekke:

0/14 Seuns

Dylan McMaster 7e Plek

Marco Stoop 11e Plek

0/15  Seuns

Jaco Bezuidenhout  83e Plek

0/16  Seuns

Markus Nortje  38e Plek

Luanré van Niekerk  50e Plek

0/17  Seuns

Tiaan Bekker 7e Plek

Andrew Mtsweni  20e Plek

Justin van Wyk  28e Plek

 

0/14 Dogters

Izelle Ehlers  12e Plek

Carla Smit  14e Plek

Carla Bronkhorst  23e Plek

0/15 Dogters

Kaylee Jordaan  11e Plek

Burni Lottering  19e Plek

0/16 Dogters

Steffeny Visser  21e Plek

Alicia Cochrane 42e Plek

0/17 Dogters

Jessica Smit  16e Plek

Melany Ludik 56e Plek

Chantelle Wagner  87e Plek

0/18 Dogters

Elizma Swanepoel  10e Plek

Angelika Whitcutt  23e Plek

Monja Nortje  51e Plek

Mégan Farrell  52e Plek

Jemima Coetzee 58e Plek

LANDLOOP 2015

Landloopliga 1:  Hoërskool FH Odendaal

Seunsspan eindig 2de in B-Afdeling

Dogtersspan eindig 9de in die A-Afdeling

Baie goeie individuele uitslae word ook behaal deur:

UITSLAE
Seuns Dogters
o/14 Jaco Bezuidenhout:  54e Plek o/14

Alicia Smit:  10e Plek

Burni Lottering:  20e Plek

Kaylee Jordaan:  26e Plek

Kristin Smith:  29e Plek

Simoné Benade:  42e Plek

Nicole van den Heever:  76e Plek

o/15

Markus Nortje:  24e Plek

Henno Smit:  60e Plek

Luanré van Niekerk:  73e Plek

o/15 Alicia Cochrane:  6e Plek
o/16

Stephan Fourie:  11e Plek

Andrew Mtsweni:  23e Plek

Jaques Heyne 

o/16

Jessica Smit:  9e Plek

Melany Ludick:  30e Plek

    o/17

Elizma Swanepoel:  17e Plek

Angelika Whitcutt:  38e Plek

Monja Nortje:  64e Plek

Mégan Farrell:  65e Plek

Simoné Bezuidenhout:  83e Plek

Surelda van der Walt:  92e Plek

    o/18 Kayla McMaster:  19e Ple

 

Landloopliga 2:  Sutherland

Seunsspan eindig 1ste in B-Afdeling

Dogtersspan eindig 8de in die A-Afdeling

Baie goeie individuele uitslae word ook behaal deur:

UITSLAE
Seuns Dogters
o/14 Jaco Bezuidenhout:  57e Plek o/14

Alicia Smit:  14e Plek

Burni Lottering:  20e Plek

Kaylee Jordaan:  17e Plek

Kristin Smith:  22e Plek

Simoné Benade:  44e Plek

Nicole van den Heever:  97e Plek

o/15

Markus Nortje:  44e Plek

Henno Smit:  77e Plek

Luanré van Niekerk:  83e Plek

o/15

Alicia Cochrane:  17e Plek

Steffeny Visser:  40e Plek

o/16

Stephan Fourie:  14e Plek

Andrew Mtsweni:  18e Plek

Jaques Heyne 

o/16

Jessica Smit:  19e Plek

Melany Ludick:  45e Plek

Chantelle Wagner:  79e Plek

    o/17

Elizma Swanepoel:  13e Plek

Angelika Whitcutt:  18e Plek

Monja Nortje:  66e Plek

Mégan Farrell:  67e Plek

Simoné Bezuidenhout:  74e Plek

Surelda van der Walt:  88e Plek

    o/18 Kayla McMaster:  14e Plek

 

 

 

LANDLOOP 2014

Die volgende landloop atlete verteenwoordig Gauteng-Noord tydens ‘n interprovinsiale byeenkoms:

Jessica Smit

Stephan Fouriee

Elizma Swanepoel

Angelika Whitcutt

Lorin Dewey

Andrea Raaths

Danielle Luyt verteenwoordig ook Gauteng-Noord tydens die Suid-Afrikaanse kampioenskappe.         

 

Liga uitslae 2013
LandloopLiga 1:  Hartebeespoort

Seunsspan eindig 8e en Meisiesspan eindig 6e in die B-Afdeling.

Die volgende plekke word behaal:

0/14 Seuns:  Stephan Fourie:  8e Plek, Sanele Mkhonto:  42e Plek

0/15 Meisies:  Angelika Whitcutt:  13e Plek

0/16 Seuns:  Morné Fourie:  31e Plek,Christiaan Jacobsz:  45e Plek, Johnrick Helm:  50e Plek

0/16 Meisies:  Ezthea Human:  28e Plek, EliznaBooy:  42e Plek

0/17 Meisies:  Carli Huyser:  36e Plek

0/18 Meisies:  Danielle Luyt:  6e Plek

 

Landloop Liga 2:  Midstream College

Uitslae tydens die 2e Ligabyeenkoms verbeter drasties.  Baie geluk aan die meisiesspan wat die kompetisie in die B-afdeling wen!  Die seunsspan eindig 10e.

Die volgende plekke word behaal:

0/14 Meisies:  Andrea Raaths:  52e Plek

0/15 Meisies:  Angelika Whitcutt:  13e Plek, Elizma Swanepoel:  27e Plek, Laurie Huyser:  60e Plek, Anneri Pretorius:  66e Plek

0/16 Meisies:  Ezthea Human:  31e Plek, EliznaBooy:  33e Plek

0/17 Meisies:  Nicoli Roelofse:  25e Plek

0/18 Meisies:  Danielle Luyt:  7e Plek

0/14 Seuns:  Stephan Fourie:  14e plek, Sanele Mkhonto:  44e Plek

0/16 Seuns:  Morné Fourie:  28e Plek, Christiaan Jacobsz:  48e Plek, Johnrick Helm:  63e Plek, Tristan van Rooyen:  95e Plek.

 
Gauteng-Noord Klub 2013
Baie geluk aan die volgende atlete wat die Gauteng-Noord Klub span behaal het en op Saterdag 8 Junie 2013 aan 'n Interprovinsiale Kompetisie deelneem te Rustenburg:
Angelika Whitcutt - Dogters O/15
Elizma Swanepoel - Dogters O/15
Morne Stemmet - Mans O/21
Roche van Jaarsveld - Vroue O/21
Danielle Luyt - Junior Vroue
 
Landloop 2013
Alhoewel ons amptelike Skole Landloopseisoen eers in die derde kwartaal plaasvind is daar verskeie van ons landloopatlete wat alreeds aan die Gauteng-Noord Ligabyeenkomste deelneem met die hoop om in die Gauteng-Noord span opgeneem te word wat op 8 Junie aan ‘n interprovinsiale byeenkoms gaan deelneem te Rustenburg. Die uitslae van ons atlete tydens die liga byeenkomste is as volg:
13 April – Transnet:
Dogters 15
Angelika Whitcutt: 11e Plek
Elizma Swanepoel: 12e Plek
Dogters 19
Danielle Luyt: 6e Plek
 
20 April – Prestige College
Dogters 15
Angelika Whitcutt: 7e Plek
Elizma Swanepoel: 9e Plek         
Seuns 16
Christiaan Jacobsz: 7e Plek
Seuns 17
Morné Stemmet: 12e Plek
 
27 April – Soshanguve
Dogters 15
Angelika Whitcutt: 8e Plek
Elizma Swanepoel: 9e Plek
Dogters 19
Danielle Luyt: 7e Plek
Vroue 21
Roché van Jaarsveld: 3e Plek
 
4 Mei – New Balance Nagwedloop
Dogters 15
Angelika Whitcutt: 8e Plek
Elizma Swanepoel: 9e Plek
Seuns 14
Stephan Fourie: 14e Plek
Mans 21
Morné Stemmet: 12e Plek
Dogters 17
Nicoli Roelofse: 19e Plek
Dogters 19
Danielle Luyt: 7e Plek
Vroue 21
Roché van Jaarsveld: 11e Plek
                                                                                                                               
11 Mei – TUT
Dogters 15
Angelika Whitcutt: 4e Plek 
Elizma Swanepoel: 9e Plek
Dogters 17
Nicoli Roelofse: 15e Plek 
Vroue 21
Danielle Luyt: 4e Plek
Mans 21
Morné Stemmet: 8e Plek
 
18 Mei – Bronkhorstspruit
Dogters 17
Nicoli Roelofse: 15e Plek
Dogters 19
Danielle Luyt: 4e Plek
Mans 21
Morné Stemmet: 21e Plek
 
Die seisoen volgende kwartaal sien as volg daarna uit:
Saterdag 8 Junie: Interprovinsiaal – Rustenburg
Woensdag 17 Julie: Hoërskole Liga 1: Hoërskool Hartebeespoort
Woensdag 24 Julie: Hoërskole Liga 2:   Midstream College
 Woensdag 31 Julie: Hoërskole Liga 3: Pretoria Boys’ High
Woensdag 7 Augustus: Hoërskole Liga 4: Sutherland & Eldoraigne Hoërskool
Woensdag 14 Augustus: Hoërskole Aflosbyeenkoms: Hoërskool Montana
Saterdag 24 Augustus: AGN Kampioenskappe: Sutherland & Eldoraigne Hoërskool
Saterdag 14 September: SA Landloopkampioenskappe: Potchefstroom
 
Oefening vind daagliks om 16:00 plaas by Hoërskool Pretoria-Noord se velde by Me Carol Strydom of by Mnr Wessel du Toit by Hillside Gholfbaan. Sluit gerus by ons afrigters aan tydens die eksamen of in die vakansie om voor te berei vir die komende Landloopseisoen

 

 

Copyright © 2013 PNHS. All Rights Reserved.

Developed by Wan4U